BuRÇLaR

KOÇ
21 Mart – 20 Nisan
02.02.2007Çalışmalarınızı başarıyla sürdüreceksiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirecek yüksek bir performans ortaya koyacaksınız. Yatırıma yönelik girişimlerde bulunabilir evinize yada kendinize eşya alabilirsiniz.
BOĞA
21 Nisan – 21 Mayıs
02.02.2007Ufkunuzu açacak nitelikte kültürel etkinliklerde bulunmanız halinde keyfinizin yerine geldiğini görebilirsiniz. Yeni dostluklar istemeniz ve buna yönelik girişimlerde bulunmanızda mümkün. Ancak belli kriterleri göz önüde bulundurmamanız.
İKİZLER
22 Mayıs – 21 Haziran
02.02.2007Moralinizi yüksek tutun. Son derece büyük istekler içine girdiğiniz bir dönemdesiniz. Bu isteklerinizi gerçekleştirmek için daha makul ve sakin olmanız gerekiyor. Dostlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilir başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.
YENGEÇ
22 Haziran – 23 Temmuz
02.02.2007Olumlu bakışınız ve romantizm duygularıyla yüklenmeniz sevgilinizle ilişkinizin güzel bir görünüm almasını sağlayabilir. Yakınlarııza karşı anlayışlı bir yaklaşım sergilemeniz onlarla birlikte son derece keyif verici saatler geçirmenizi sağlayabilir.
ASLAN
24 Temmuz – 21 Ağustos
02.02.2007Hem duygusal hemde fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz kadar hızlı gelişmese bile umut verici gelişmeler olacak.
BAŞAK
24 Ağustos -23 Eylül
02.02.2007Duyguların karmaşıklığı ve aceleciliğiniz, maddi konularda hatalı davranmanıza yol açabilir. İsteklerinizin artması sonucunda da gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Evinizle ilgilenebilir yararlı çalışmalarda bulunabilirsiniz.
TERAZİ
24 Eylül – 23 Ekim
02.02.2007Aceleyle aldığınız kararları yeniden değiştirmeniz gerekebilir. Sıradışı kişilerle görüşmekten zevk alabilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınızla aranızda sorunlar çıkabilir, büyütmeyin.
AKREP
24 Ekim – 23 Kasım
02.02.2007Hesapta olmayan beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı gelişmelerin umut verici olduğunu anlayacak ve yeni atılımlarda bulunmak için büyük bir istek duyacaksınız.
YAY
23 Kasım – 22 Aralık
02.02.2007Evinizle ilgilenebilir yararlı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Biraz daha sakin ve tedbirli davranmanız gerekiyor. Olaylar karşısında hemen karar vermeyin. Söylenenleri doğru anlayın.
OĞLAK
23 Aralık – 20 Ocak
02.02.2007Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber alabilirsiniz. Olumlu gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. İsteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek.
KOVA
21 Ocak – 19 Şubat
02.02.2007Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir, uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız bir haber yüzünden huzursuzluk duymanız mümkün.Farklı isteklerinizi sürdürmeye devam edeceksiniz.

      

Reklamlar

2 Responses to BuRÇLaR

  1. mt dedi ki:

    lan dogan burada balık burcu yok oglum:D
    bana garezin mi var olgum:D

  2. gamzeli_girl dedi ki:

    mt ya hanı bu balık burcu yaaaaaaaaa:(

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: